Sužinok tikrąją stogo kainą

Tikroji naujojo stogo kaina

Sužinoję, kiek stogų montuotojai vertina savo darbą ir kiek stogo įrengimo medžiagos jums kainuos, tokiu būdu jūs galite susitarti dėl geriausio Jums sprendimo.

Jūsų stogo pakeitimas gali kainuoti daug, ir tai negalima atidėlioti, iki tai taps būtinybė. Bet būtinybė keisti stogą nereiškia, kad jūs turite aklai pasamdyti pirmą rangovą, su kuriuo konsultavotės.

Profesionalaus stogų montuotojo samdymas

Nors stogų montavimo pasiūlyme gali būti įvardintos visos stogų dangos medžiagų kainos, bei darbų atlikimo kaina, tačiau tai nereiškia kad darbų rangovas darbus atliks tinkamai ir profesionaliai. Tad renkantis darbų rangovą būtina atkreipti dėmesį į kelis faktorius.

Pirma, patikimas stogų dangos montuotojas turi būti susipažinęs  su vietiniais statybos darbų kodeksais. Jis turėtų žinoti, ar vietinės institucijos ir stogo dangos gamintojas Pateikia kelis stogo dengimo variantus.

Patikimi stogų montuotojais taip pat siūlo nepriklausomą  garantiją savo darbui. Standartinis draudimas pramoniniam stogų montavimui  yra tarp 5 ir 10 metų skirtas darbų atlikimui. Kuris apima nemokamą remontą, bei bet kokių defektų atsiradusių dėl netinkamo įrengimo tvarkymą.  Draudimas tipiškai dengia vandens pratekėjimą ar avariją, bet nedengs normalaus nusidėvėjimo, įprastinį išlaikymą, oro sąlygų pakenkimą kaip kruša ar audros, bakterinį ir vabzdžių invazijas. Kai kurie gali  pasiūlyti 40 metų ar daugiau garantijų, bet jie paprastai taikomi  specifiams ir brangiems  stogo dangos  produktams  ir kurie reikalauja specifinių įdiegimo procedūrų.

Sužinok kiek iš tikro tau kainuos naujas stogas